Генрієтта Беух
Рейтинг
+54.92
Сила
128.65

Генрієтта Беух

h-beukh

avatar
Щодо вчинків Левчика, Георгію, то тут я ж так довго просила фактів і детального, чи то пак правильного перекладу!!! Аж доки Сергій Нікорич тобі носом не ткнув!!! То що? Хто тебе вчив? І звідки ти пішов? Може розкажеш загалу? І до того, ще на заміиточку, скільки ж ти коштів отримав за цю джинсу???
avatar
ПРОДУБЛЮЮ:
Докази в студію!!!
Факти, чоловіче, факти :)))
Ми ж тобі тут не пусті слова пишемо :)
avatar
Що ж зворотнє???
Докази в студію!!!
avatar
Я захищаю журналістів, як своїх безпосередніх колег, і їхні авторські права!!!
Георгію, не треба добре володіти румунською, щоб побачити, що текст навіть поабзацно відповідає один одному… Отже, таки слід говорити про плагіат!
Це побачила не лише я, а й інші люди, які вже ткнули тебе носом у це все, нижче в коментарях, тому давай не переходити на особистості!
avatar
Та й до того, якщо вчитатися в румунську, підкреслюю САМЕ В РУМУНСЬКОМОВНУ статтю, то зрозуміло, що пан Боднараш, ще й переводити достовірно не вміє… :((( ех…
Взяти тільки абзац, про 40 000 лей… Хто і кому має їх заплатити? друзі, а головне за що? Гугл транслейтер і то правильніше переводить :)))
Що ж вже говорити про плагіат?
avatar
Зачаровує… і змушує замислитись ))
Було б цікаво прочитати продовження… інтригує!
П.С.: Багато знайомих образів… навіть дуже багато )) Чи я помиляюсь?
avatar
Що ж мені на це відповісти…
Не хочу, щоб це звучало як виправдання, але частка моєї неуважності перед галицькою неграмотністю попереднього арт директора тут таки присутня! Перечитала і відредагувала текст. Намагатимусь, щоб більше не траплялось таких неприємних ситуацій.
Шоу дійсно неперевершене і я сподіваюсь, що на новорічні свята, а надалі і взагалі буковинці отримуватимуть величезну кількість позитивних емоцій і магічного драйву від «KABASу».
Дякую за об'єктивну критику.
avatar
еммм…
у меня нет слов…
спасибо тебе большое =)
avatar
Интересно, а в чем же это так проявляеться? =)